Program skierowany do managerów o najwyższym potencjale w organizacji.
Łącznie zrealizowaliśmy 4 roczne edycje projektu.

Co obejmował projekt?

— Pierwszym elementem projektu było zaproszenie uczestników do badania, które identyfikuje talenty i silne strony zgodne z koncepcją Gallupa, aby móc budować przywództwo oparte o naturalne predyspozycje, a do tego być wiarygodnym i spójnym Liderem. Każdy z uczestników miał też dedykowanego coacha do pracy 1:1 w tym obszarze.

— Uczestnicy projektu - managerowie o najwyższy potencjale w oragnizacji - odbyli także szkolenia w obszarze wzmacniania swojej świadomości liderskiej, pracy na silnych stronach, budowania zaangażowanych zespołów oraz rozwoju pracowników w kontekście przygotowania swoich sukcesorów.

— Na specjalne zaproszenie z uczestnikami spotkał się mówca motywacyjny, himalaista, zdobywca Mount Everestu, manager z wieloletnim doświadczeniem - Piotr Cieszewski. W trakcie spotkania uczestnicy mogli w swobodny sposób porozmawiać o zarządzaniu zespołem w ekstremalnych warunkach, dowiedzieć się czym różni się ono od codziennej pracy w organizacji oraz jak pomagać wzrastać członkom swojego teamu.

4

Coroczne
edycje
programu

70

Uczestników i uczestniczek projektów

140

Indywidualnych
sesji
coachingowych

26

Dni
szkoleniowych

Zobacz inne projekty dla marki Kuehne+Nagel

kuehnenagel-dwatrzy

Sprzedaż oparta
o style społeczne

kuehnenagel-trzycztery

Customer
Excelence